Daszki szklane

Produkujemy i montujemy wysokiej jakości, gustowne daszki szklane, tak bardzo popularne w nowoczesnym budownictwie oraz nowoczesnej architekturze. Daszki szklane naszej produkcji charakteryzują się wytrzymałością, trwałością oraz wspaniałym wyglądem, który doskonale pasuje zarówno do budynków mieszkalnych, firmowych i biurowych, jak również do budownictwa wczasowego czy też ogrodowego.

Daszki szklane produkowane przez nas, to daszki wykonane z wytrzymałego szkła. Dodatkowo, do ich montażu stosowana jest stal nierdzewna wysokiej jakości, polerowana lub satynowana. Daszki montowane są za pomocą specjalistycznych, wytrzymałych, wysokiej klasy systemów montujących, co gwarantuje trwałość i przede wszystkim bezpieczeństwo. Szkło wytrzymuje nawet bardzo gwałtowne gradobicie. Systemy mocowania wytrzymują bardzo duży nacisk wiatru, a daszki szklane zachowują przez długi czas swój atrakcyjny wygląd wizualny.

Od wielu lat produkujemy daszki szklane na potrzeby firm i osób prywatnych, zarówno proste jak również charakteryzujące się zagiętym kształtem. Daszki szklane od Infinity Glass to doskonały wybór dla nowoczesnego budownictwa domowego, biurowego czy też wypoczynkowego.

Zapytaj o wycenę

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:
+48 534 231 321