Drzwi szklane

Szklane drzwi to łatwy i świeży sposób na otwarcie przestrzeni i unowocześnienie każdego rodzaju wnętrza. Świetnie sprawdzają się zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych. Wykonane są ze szkła hartowanego, które jest trwałe i solidne oraz pozostaje w bardzo dobrym stanie przez lata.

Proponowane przez nas rozwiązania nie posiadają ram. Gładkie tafle szkła montowane są na innowacyjnych zawiasach hydraulicznych instalowanych w dwóch wariantach: tradycyjnie lub sufit-podłoga. Spośród różnych rodzajów materiału możesz wybrać szkło przejrzyste, które nie zaburzy przestronności pomieszczeń, matowe zapewniające odpowiedni poziom intymności oraz laminowane, lakierowane czy barwione, które pozwoli na tworzenie wyjątkowych efektów i wzorów.

Drzwi ze szkła to nie tylko rozwiązanie o wysokiej estetyce – są również niezwykle funkcjonalne. Często pomagają doświetlić pomieszczenia. W wersji matowej doskonale sprawdzają się w łazience, ponieważ są odporne na wilgoć i świetnie komponują się z płytkami ceramicznymi.

Zapytaj o wycenę

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:
+48 534 231 321