Kabiny prysznicowe

Jednym z kluczowych produktów Infinity Glass są kabiny prysznicowe. Wykonujemy kabiny bezpośrednio na indywidualne zlecenie klienta, który decyduje o kształcie kabiny, wyglądzie, zastosowaniu odpowiednich szyb oraz akcesoriach zastosowanych do produkcji i montażu kabiny. To co charakteryzuje kabiny prysznicowe naszej produkcji, to przede wszystkim unikalność oraz zastosowanie najlepszych, dostępnych na rynku materiałów. Każda kabina jest przygotowywana zgodnie z indywidualnym zleceniem oraz według indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Do produkcji kabin wykorzystujemy wyłącznie szkło najlepszej jakości, które jest szkłem bezpiecznym. Całe oprzyrządowanie kabiny, czyli kółka, łożyska, uchwyty oraz prowadnice i systemy mocujące, to produkty wysokiej jakości, produkowane przez najlepszych producentów na rynku.

Bezpieczeństwo, nieskazitelny wygląd i trwałość przez wiele lat, tak wyglądają kabiny prysznicowe od Infinity Glass. Wiemy doskonale, jak ważny jest zarówno wygląd kabiny, jak również jej funkcjonalność oraz trwałość, dlatego naszym nadrzędnym celem jest połączenie w całość tych wszystkich, istotnych elementów.

Zapytaj o wycenę

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:
+48 534 231 321