Lustra na wymiar

Urządzając wnętrze domu czy mieszkania należy zadbać o wszystkie, najdrobniejsze nawet szczegóły. Każdy element musi komponować się na wymiar barwnie i stylistycznie z całą resztą. Zadanie to staje się jeszcze bardziej skomplikowane, gdy potrzebujemy czegoś o nietypowym wymiarze lub kształcie. dlatego wykonujemy lustra na wymiar.

Współpracując z najlepszymi producentami oraz śledząc najnowsze trendy w wystroju wnętrz, gwarantujemy Państwu, że lustro zamontowane przez naszą firmę, będzie prawdziwą ozdobą danej przestrzeni czy to mieszkania, gabinetu czy też sali ćwiczeń. Uwzględniając miejsce montażu, dla każdego wnętrza nasz zespół dobierze odpowiednie parametry lustra, uzyskując optymalny efekt dekoracyjny.

Posiadamy doświadczenie w realizacji nietypowych zleceń. Wykonanie takiego zlecenia zależy od indywidualnych życzeń klienta. W swojej ofercie posiadamy bardzo bogaty wachlarz luster.

Standardowo używamy wysokiej klasy luster AGC o grubości 4mm i 5mm oraz SGG REVOLUTION o grubości 4mm, 5mm i 6mm. Cechuje je odporność na wilgoć i różnice temperatur. Z biegiem czasu nie odkształcają się ani nie odbarwiają.

Oferujemy również lustra o różnych barwach – brązowe i grafitowe, które stosujemy przede wszystkim jako element dekoracji luster tradycyjnych bądź kryształowych.

Zapytaj o wycenę

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:
+48 534 231 321