Systemy przesuwne

Szklane drzwi przesuwne, jako doskonały sposób na dzielenie i łączenie powierzchni w mieszkaniach i biurach, jest coraz częściej stosowanym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz. Są one nie tylko wyjątkowo praktyczne, ale również bardzo dekoracyjne i nowoczesne.

Drzwi przesuwane zajmują mało miejsca, dzięki czemu bez trudności można je rozplanować na każdej powierzchni mieszkaniowej. Świetnie sprawdzają się zarówno w małych jak i dużych przestrzeniach. Szklane drzwi przesuwne umożliwiają bardzo szybką i bezproblemową zmianę aranżacji pomieszczeń, a także ich funkcjonalności. Znajdują idealne zastosowanie w wąskich korytarzach i niewielkich pomieszczeniach. Prawidłowo zaprojektowane i zamontowane stworzą z każdego pomieszczenia architektoniczne dzieło.

Drzwi są wykonywane z kilku rodzajów szkła o standardowej grubości 8 lub 10 mm, w różnych kolorach. Do wyboru mają Państwo szkło przezroczyste, matowe, brązowe, grafitowe lub niebieskie. Trzy ostatnie kolory mogą również występować w wersji matowej.

Planując montaż drzwi przesuwnych warto pomyśleć o tym, już na etapie projektowania pomieszczenia. Nie możemy zapomnieć, że tafla szklana musi mieć miejsce, na które zostanie przesunięta podczas otwierania. Bardzo ważne jest, aby ściana do której będziemy montować system była wykonana z odpowiedniego materiału. Niestety, do ścian gipsowo-kartonowych, drzwi szklane przesuwne są niemożliwe do zamontowania.

Zapytaj o wycenę

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:
+48 534 231 321